Herb

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

Referaty Urzędu Gminy - stanowiska urzędnicze

 

REFERAT FINANSOWY

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Telefon

Miejsce urzędowania

Genowefa Miśkiewicz

Główny Księgowy

63 244 77 60

Budynek B, pok. 4

Małgorzata Koralewska

Podinspektor

63 244 77 26

Budynek B, pok. 5

Jolanta Kosmalska

Inspektor

63 244 77 26

Budynek B, pok. 5

Anna Łukasiewicz

Inspektor

63 244 77 26

Budynek B, pok. 5

Ewa Szczepaniak

Podinspektor

63 244 77 26

Budynek B, pok. 5

Anna Linik

Inspektor

63 244 77 26

Budynek B, pok. 5

Wanda Kachelska

Zastępca Głównego Księgowego

63 244 77 60

Budynek B, pok. 4

Mariola Adamczyk

Inspektor

63 244 77 41

Budynek B, pok. 8

 

REFERAT PODATKOWY

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Telefon

Miejsce urzędowania

Aleksandra Ruminkiewicz

Kierownik

63 244 77 29

Budynek B, pok. 7

Alina Białecka

Inspektor

63 244 77 40

Budynek B, pok. 7

Radomiła Jóźwiak

Referent

63 244 77 29

Budynek B, pok. 7

Joanna Łechtańska

Inspektor

63 244 77 29

Budynek B, pok. 7

 
 

REFERAT  INWESTYCJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Telefon

Miejsce urzędowania

Beata Horęziak

Kierownik

63 244 77 56

Budynek B, pok. 14

Agnieszka Sawicka

Inspektor

63 244 77 56

Budynek B, pok. 14

Marlena Karpińska

Inspektor

63 244 77 39

Budynek B, pok. 15

Jan Pecyna

Inspektor

63 244 77 33

Budynek B, pok. 16

Barbara Kostrzewa

Inspektor

63 244 77 33

Budynek B, pok. 16

 
 

REFERAT ADMINISTRACYJNY I OŚWIATY

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Telefon

Miejsce urzędowania

Alina Ciosek

Kierownik

63 244 77 38

Budynek B, pok. 1

Roman Pietrzak

Informatyk

63 244 77 36

Budynek B, pok. 1

Karolina Nierychła

Inspektor

63 244 77 45

Budynek B, pok. 12

Jolanta Rabulińska

Młodszy Referent

63 244 77 47

Biuro Obsługi Interesanta

 

 

REFERAT OCHRONY ŚRODOWISKA I ROLNICTWA

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Telefon

Miejsce urzędowania

Katarzyna Chojnacka

Kierownik

63 244 77 36

Budynek B, pok 2

Barbara Tomaszewska

Inspektor

63 244 77 48

Budynek B, pok. 2

Elżbieta Wapniarska

Inspektor

63 244 77 48

Budynek B, pok. 2

 
 

REFERAT WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Telefon

Miejsce urzędowania

Waldemar Dryjański

Kierownik

63 241 11 02

ul. Warszawska 11

Halina Jarońska

Inspektor

63 241 11 02

ul. Warszawska 11

Małgorzata Smorawska

Inspektor

63 241 11 02

ul. Warszawska 11

Radosław Kelm

 Podinspektor

63 241 11 02

ul. Warszawska 11

     Zbigniew Kimnes 

   Główny Specjalista

  63 241 11 02

   ul. Warszawska 11

 

 

REFERAT SPORTU I REKREACJI

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Telefon

Miejsce urzędowania

Janusz Konopczyński

Kierownik

63 241 18 56

ul. Węglewska 12

 

 

STRAŻ GMINNA

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Telefon

Miejsce urzędowania

Adam Koralewski

Komendant

63 244 77 22

Budynek A pok. 4

 
 

URZĄD STANU CYWILNEGO

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Telefon

Miejsce urzędowania

Henryka Woźniewska

Kierownik

63 244 77 35

Budynek A, pok. 4

Paweł Grzybowski

Inspektor

63 244 77 35

Budynek A, pok. 4

 

Informacja o plikach cookies [Nie pokazuj ponownie]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej.
Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Więcej szczegółów w dokumencie "Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies".